Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 10.03.2017 17:05
Bloodborne. Prime 1 Studio przedstawia piękną figurkę Lady Marii
1286V

Bloodborne. Prime 1 Studio przedstawia piękną figurkę Lady Marii

Prime 1 Studio tworzy prawdziwe rarytasy dla kolekcjonerów. Jeśli macie trochę wolnej gotówki i jesteście fanami gry Bloodborne, to firma ma dla Was coś specjalnego.

Prime 1 Studio to firma specjalizująca się w produkcji bardzo szczegółowych figurek. Gadżety wytworzone przez firmę mogą pochwalić się naprawdę wysokim poziomem jakości wykonania, więc nic dziwnego, że stanowią łakomy kąsek dla wszelkich kolekcjonerów. Studio bierze na warsztat najróżniejsze marki i postacie. W tym przypadku postanowiono wykonać replikę Lady Marii z rozszerzenia The Old Hunters z ekskluzywnej dla PlayStation 4 gry Bloodborne.

Nowy tytuł od studia From Software może pojawić się jeszcze w tym roku

Prime 1 Studio wykonało wierną i szczegółową replikę Lady Marii z Astralnej Wieży Zegarowej. Każdy kto zapoznał się z dodatkiem The Old Hunters na pewno zmierzył się z tą agresywną wojowniczką. Figurka mierzy nieco ponad 50 cm i za jej pomocą studio odwzorowało nawet najdrobniejszy szczegół postaci z gry. 

 

Prime 1 Studio spisało się na medal. Figurka wygląda niczym postać żywcem przeniesiona z Bloodborne. Każdy najdrobniejszy detal wygląda po prostu fenomenalnie. Jakość się jednak ceni. Jeśli jesteście chętni na zakup to musicie przygotować $600, co daje nam równowartość około 2500 zł. W galerii poniżej znajdziecie więcej zdjęć przedstawiających figurkę Lady Marii.

Źródło: Facebook (Prime 1 Studio)

Tagi: Bloodborne dlc figurka From Software Sony Computer Entertainment The Old Hunters