Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 09.03.2017 20:29
Mass Effect: Andromeda. Łazik Nomad na nowym wideo
588V

Mass Effect: Andromeda. Łazik Nomad na nowym wideo

Mass Effect: Andromeda nie daje nam ani na chwilę od siebie odpocząć. Dzisiaj możemy przyjrzeć się jak wygląda podróż naziemnym łazikiem Nomad oraz w jaki sposób można go ulepszać.

Mass Effect: Andromeda odsłania coraz więcej kart i zawartości. Electronic Arts przygotowuje się do premiery i gracze mogą podziwiać coraz więcej materiałów z tego nadchodzącego kosmicznego RPGa. Ostatnie materiały skupiały się na eksploracji planet i ukazaniu ekosystemu różnorodnych światów. Dowiedzieliśmy się też, że w grze istotną rolę odegra Nexus pełniący, między innymi, funkcję bazy wypadowej pomiędzy kolejnymi misjami. Dzisiaj możemy szczegółowo obejrzeć pojazd Nomad.

Mass Effect: Andromeda na kolejnym materiale wideo przedstawiającym eksplorację

Mass Effect: Andromeda pozwoli nam pokierować łazikiem. Nomad będzie istotnym elementem naszej podróży w celu kolonizacji obcych światów. Pojazd będzie kluczowym środek transportu w trakcie eksploracji planet nadających się do podtrzymywania życia.

Jak można zauważyć na materiale wideo. Nomad będzie mógł zostać przez nas wezwany poprzez specjalny punkty znajdujące się obok naszych baz. Po przywołaniu łazika możemy do niego wsiąść i bez skrępowania oraz żadnych ograniczeń rozpocząć zwiad planety. Dzięki pojazdowi eksploracja stanie się szybka i przyjemna. Łazik przyda się w badaniu planet i przy szukaniu ukrytych minerałów. Wehikuł będzie można rozwijać na wiele różnych sposobów. Handlarze rozsiani po całej galaktyce będą mieli na sprzedaż specjalne plany, które będzie można wykorzystać w rozwoju naszego pojazdu. Ulepszenia dzielą się na kilka kategorii. Dodanie napędu na sześć kół sprawi, że będziemy łatwiej pokonywać trudności terenów. Wprowadzenie hamulca ręcznego poprawi kontrolę pojazdu, dodatkowa tarcza zapewni większą obronę a ulepszony napęd poprawi osiągi i zwiększy szybkość pojazdu. Ulepszenia pojazdu będą wymagały od nas wykorzystania surowców, które zbierzemy podczas gry.

Mass Effect: Andromeda zadebiutuje nar rynku już 23 marca 2017 roku. Będzie to jedna z największych gier w dorobku BioWare i Electronic Arts. Tytuł stanowi również nowy start dla całej serii i nie będzie wymagał znajomości poprzednich odsłon.

Mass Effect: Andromeda - materiał wideo prezentujący łazik

 

Źródło: YouTube (IGN)

Tagi: BioWare Electronic Arts mass effect andromeda PlayStation 4 wideo