Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 08.03.2017 13:42
Wonder Boy: The Dragon's Trap już niebawem na PS4. Jest zwiastun
436V

Wonder Boy: The Dragon's Trap już niebawem na PS4. Jest zwiastun

Wonder Boy: The Dragon's Trap to duchowy spadkobierca klasyka z 1989 roku. Tytuł już niedługo dostępny będzie na PlayStation 4. W Sieci pojawił się zwiastun prezentujący fajną możliwość.

Wonder Boy: The Dragon's Trap już w przyszłym miesiącu pojawi się na konsolach Sony. Nowa wersja opiera się na klasyku z 1989 roku jakim jest 'Wonder Boy III: The Dragon's Trap'. Produkcja wydana na PlayStation 4 okraszona będzie ładną rysowaną ręcznie grafiką, którą będzie można natychmiastowo przywrócić do oryginalnej wersji.

Więcej informacji o Wonder Boy: The Dragon's Trap w naszej bazie gier.

W Wonder Boy: The Dragon's Trap na PlayStation 4 będziemy mogli w każdej chwili przełączyć na oryginalną grafikę i udźwiękowienie z 1989 roku. Co ciekawe, możliwe będzie zachowanie nowej grafiki i granie przy starych dźwiękach. To samo tyczy się nowego udźwiękowienia i starej grafiki. Wszystko ma się odbywać za kliknięciem jednego przycisku.

Wonder Boy: The Dragon's Trap pojawi się na PlayStation 4 już 18 kwietnia tego roku. W grze wcielimy się bohatera umiejącego przybierać formy różnych zwierząt, co da nam masę możliwości. To jak wygląda to w praktyce, możecie zobaczyć na świeżym zwiastunie. Ciekawe jest też to, że możliwe będzie wpisanie starego kodu, którego kiedyś użyło się do zapisania stanu gry. Twórcy zachęcają też do oczekiwania na dzień 22 marca, kiedy to ujawnią niespodziankę.

Wonder Boy: The Dragon's Trap - zwiastun pokazujący powrót do stylu retro

Źródło: http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=1350796

Tagi:

Wideo