Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 03.03.2017 10:04
Tethered ma od teraz wsparcie PS4 Pro i obsługę PS Move
448V

Tethered ma od teraz wsparcie PS4 Pro i obsługę PS Move

Tethered, będące docenioną produkcją na PlayStation VR, ma od teraz wsparcie PlayStation 4 Pro i obsługę PlayStation Move. Twórcy zachęcają do skosztowania produkcji z nowymi możliwościami.

Tethered dostępne jest już od października zeszłego roku i od tamtej pory zyskało sobie wiele przychylnych opinii. Sama gra to przygoda, w której dzięki PS VR będziemy mogli wcielić się w jednego ze strażników. Naszym zadaniem będzie przywrócenie równowagi baśniowej krainy. Całość polega na zbieraniu duchowej energii, budowaniu umocnień i odpieraniu złych sił w trakcie nocy.

Demo Tethered dostępnie w PlayStation Store

Wczoraj na europejskim koncie PlayStation w serwisie twitter.com, pojawił się post informujący o tym, że od tej pory Tethered ma wsparcie PlayStation 4 Pro oraz umożliwioną obsługę kontrolerów PlayStation Move. Tym samym wydawca zachęca, by powrócić do baśniowej krainy i sprawdzić nową jakość.

 

Jeśli posiadacie PlayStation VR to możecie sprawdzić wersję demonstracyjną Tethered, która od jakiegoś czasu dostępna jest w PlayStation Store. Cena pełnej wersji wynosi obecnie 99zł.

Źródło: https://twitter.com/PlayStationEU

Tagi: playstation 4 pro playstation vr Secret Sorcery Towers tethered