Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 01.03.2017 17:51
Dirt 4. Tytuł otrzyma edycję Day One i funkcję tworzenia tras
698V

Dirt 4. Tytuł otrzyma edycję Day One i funkcję tworzenia tras

DiRT 4 otrzyma na premierę specjalne edycje gry. Pierwsi klienci mogą liczyć między innymi na dodatkowy samochód i parę bonusów dostępnych w grze.

DiRT 4 zadebiutuje już w czerwcu i twórcy obiecują powrót do korzeni serii Colin McRae Rally, wzbogacając je o najlepsze cechy wydanego jakiś czas temu DiRT Rally. Możemy więc liczyć na wymagające i emocjonujące rajdy po trudnych w opanowaniu trasach. Codemasters i Koch Media ogłosili dzisiaj istnienie specjalnych edycji premierowych. Limitowana edycja "Day One" zaoferuje nabywcom dostęp do rajdowego samochodu Hyundai R5 oraz unikalne wydarzenie wewnątrz gry. Specjalna Edycja będzie z kolei dostępna jedynie za pośrednictwem sieci sklepów GAME i, poza bonusami z wydania "Day One", doda od siebie cyfrowy dodatek w postaci paczki wspomagaczy.

DiRT 4 nadjedzie w czerwcu

DiRT 4 odda do naszej dyspozycji specjalny tryb, w którym stworzymy własne trasy. Twórcy udostępnili także materiał wideo, gdzie dwóch znanych kierowców rajdowych opowiada o swoim udziale w procesie produkcyjnym. Petter Solberg i Kris Meeke wspomagają swoim doświadczeniem ekipę programistów. Na materiale możemy posłuchać ich przemyśleń na temat tytułu i trybu tworzenia własnych tras. Paul Coleman będący głównym projektantem DiRT 4 podzielił się informacją, że prace nad dostarczeniem takiej opcji rozpoczęły się już w 2011 roku po wydaniu DiRT 3 . Funkcja jest niezwykle prosta i zaoferuje użytkownikom niemal nieskończoną ilość wariacji. Gracze mogę liczyć na dreszcz emocji związany z możliwością wypróbowania nowych tras kiedy tylko najdzie ich na to ochota.

DiRT 4 zadebiutuje na rynku 9 czerwca 2017 roku. Poza rozbudowanymi opcjami sieciowymi możemy liczyć na dopracowaną kampanię przeznaczoną dla jednego gracza.

DiRT 4 - Tryb tworzenia tras

 

Źródło: http://www.allgamesdelta.net

Tagi: Codemasters Codemasters Software dirt 4 edycja specjalna playstation 4 wideo