Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 01.03.2017 10:48
Rogue Trooper zostanie odświeżone na PS4
684V

Rogue Trooper zostanie odświeżone na PS4

Rogue Trooper - klasyk, który w 2006 roku pojawił się na PlayStation 2 zostanie odświeżony na PlayStation 4. Za wersję Redux odpowiedzialne będzie studio Rebellion, które dostarczyło również oryginał.

Rogue Trooper Redux będzie odświeżoną wersją Rogue Trooper - cenionej gry z 2006 roku, która pojawiła się na PlayStation 2. Tytułowa postać pojawiała się w komiksach już na początku lat osiemdziesiątych - dokładniej mówiąc chodzi o komiksy z serii 200AD, w której pojawiały się inne znane postacie, jak choćby Sędzia Dredd. W tym roku wspomniana seria świętuje 40 urodziny i z tej okazji studio Rebellion zdecydowało się na wydanie remastera.

Akcja Rogue Trooper Redux rozgrywać się będzie na zniszczonej planecie Nu Earth. Wcielimy się w tytułowego bohatera, który będzie mścił zabitych towarzyszy. Produkcja jest trzecioosobową strzelanką, w której będziemy korzystać z karabinu szturmowego ulepszanego wraz z postępem gry. Broń będzie można uzbroić w lunetę czy granatnik, a nawet wyrzutnię rakiet przeciwlotniczych. W trakcie gry ważna będzie również walka o przetrwanie, która opierać będzie się głównie na umiejętnym korzystaniu z pola bitwy.

Krótkie wideo zapowiadające grę

 

Rogue Trooper Redux pojawi się na PlayStation 4 jeszcze w tym roku, ale obecnie niestety nie ma jeszcze żadnych materiałów z rozgrywki.

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2017/02/28/classic-2000-ad-ps2-shooter-rogue-trooper-is-being-remastered-for-ps4/

Tagi: PlayStation 4 Rebellion Rogue Trooper Redux TickTock Games wideo