twasiewicz twasiewicz 24.02.2017 09:13
NiOh zalicza świetną sprzedaż. Dostaniemy darmowe DLC w podzięce
1282V

NiOh zalicza świetną sprzedaż. Dostaniemy darmowe DLC w podzięce

NiOh to nowa marka Koei Tecmo, którą zaplanowano jeszcze przed premierą PS3. Po ponad 10 latach tworzenia, produkcja wylądowała w sprzedaży i zaliczyła świetny start sprzedając się w milionie sztuk w ciągu 2 tygodni.

NiOh  w ciągu dwóch tygodni od premiery sprzedało się w  ponad milionie egzemplarzy, jak poinformowało nas studio Team Ninja. W ilość tę wliczone są tak kopie fizyczne, jak i cyfrowe. Wraz z łatką 1.04 wszyscy gracze posiadający tytuł otrzymają cyfrowy dodatek - złoty zestaw zbroi, widoczny na zdjęciu poniżej. W celu odebrania prezentu należy skorzystać z odpowiedniej opcji w Chramie.

Więcej o szczegółach nadchodzącego dodatku do NiOh przeczytacie z naszego tekstu

Niestety, w szczegółach samej łatki mamy wyłącznie enigmatyczny wpis o naprawie wielu błędów. Natomiast twórcy przy tej okazji przepraszają bardzo za trudności w nabyciu fizycznych nośników z grą. Zapewniają jednocześnie, że dokładają wszelkich starań, by nowe pudełka z tytułem trafiły jak najszybciej do sklepów. Jest duże prawdopodobieństwo, że gdyby nie braki w dostawach, NiOh sprzedałby się jeszcze lepiej.

Złoty pancerz do gry NiOh, z okazji sprzedaży miliona egzemplarzy gry
Tak prezentuje się złoty pancerz, do gry NiOh, w całej okazałości.

NiOh - rozgrywka z PS4 Pro

 

Źródło: http://www.dualshockers.com/2017/02/24/ps4-exclusive-nioh-surpasses-one-million-shipments-free-golden-armor-announced-thank/

Tagi: dlc nioh patch playstation 4 Sony Interactive Entertainment Team Ninja