Radek Herda Radek Herda 16.02.2017 19:58
Mafia 3. Garść informacji o nadchodzącym DLC
1275V

Mafia 3. Garść informacji o nadchodzącym DLC

Mafia 3 otrzyma co najmniej trzy większe pakiety dodatkowej zawartości. Pierwszy z nich - Faster, Baby!, pojawi się już wkrótce. Z tej okazji deweloperzy przygotowali krótki filmik, opowiadając czego możemy się po nim spodziewać.

Mafia 3 nie sprostała oczekiwaniom rzeszy fanów. Świetnie napisana historia zaginęła gdzieś pod nawałem powtarzalnych zadań związanych z przejmowaniem dzielnic. Deweloperzy z Hangar 13 starają się naprawiać produkcję kolejnymi DLC.

Wszystkiego o Mafia III dowiecie się tutaj

W rozszerzeniu Faster, Baby! Lincoln Clay łącz siły Roxy Laveau w celu powstrzymania działań skorumpowanego szeryfa. Akcja rozgrywać się będzie w nowej części New Bordeaux  - Sinclar Parish. Miejsce ma całkiem inny charakter w porównaniu do innych dzielnic, jest znacznie jaśniejsze i sprawia wrażenie przyjaznej okolicy. Nowa lokacja została również naszpikowana rampami dla pojazdów. Mają one mieć zastosowanie w czasie niektórych misji.

Nowością w mechanice prowadzenia pojazdu jest znane np. z GTA 5 spowolnienie czasu. Umiejętność ta ułatwi wykonywanie trudnych manewrów lub przeciskanie się w zagęszczonym ruchu ulicznym. Drugim usprawnieniem jest możliwość korzystania z materiałów wybuchowych w czasie jazdy.

Deweloperzy pokusili się o dodanie w DLC nowej broni, którą są miny zbliżeniowe. Wisienką na torcie jest nowa aktywność nazwana - Herbalism. Za sprawą nowego sprzymierzeńca, MJ'a, Lincoln rozwija swoją przestępczą działalność o handel marihuaną.  

Mafia 3 - Faster, Baby! DLC - komentarz twórców

Premiera DLC Faster, Baby! została zaplanowana na 28 marca 2017 roku. 

Tagi: 2K Games Hangar 13 mafia iii PlayStation 4 PS4 wideo