Daniel Stroński Daniel Stroński 16.02.2017 10:34
Just Cause 3 dostanie w kwietniu kompletne wydanie
554V

Just Cause 3 dostanie w kwietniu kompletne wydanie

Just Cause 3 jest na rynku ponad rok i w międzyczasie otrzymało zdrową porcję dodatków. W końcu będzie można kupić wszystko w jednym pudełku.

Just Cause 3 nieco ponad rok temu wrzuciło nas po raz kolejny do ogromnego otwartego świata, gdzie dostaliśmy kilka zabawek (m. in. wingsuit czy kurczące się linki) i mogliśmy robić, co nam się tylko podobało (czyli siać zniszczenie na absurdalnie dużą skalę). Dodatki popychały przerysowaną destrukcję jeszcze bardziej, dodając m. in. jetpack z zamontowanymi działkami. Co więcej, na PS4 Pro znacznie podkręcono doznania z tytułem, więc działo się w międzyczasie sporo.

Just Cause 3 na PS4 Pro jest niczym nowa gra

Just Cause 3 trafi 7 kwietnia do pudełka w wydaniu Gold Edition, także będzie to świetna okazja do nadrobienia ostatniej misji Rico. Zestaw ma zawierać:

  • grę
  • trzy rozszerzenia Air, Land oraz Sea (nowe misje, sprzęt, pojazdy, przeciwnicy),
  • wszystkie dodatkowe bronie i pojazdy,
  • mecha.

Just Cause 3 otrzymało w naszej recenzji ocenę 7,5/10, bo chociaż możliwości siania spustoszenia na pięknej wyspie są ogromne, długie loadingi i niestabilny framerate dawały w kość. Jeśli jednak posiadacie PS4 Pro, nie musicie przejmować się tymi wszystkimi niedogodnościami technicznymi.

Źródło: Twitter (justcause)

Tagi: Avalanche Studios just cause 3 Square Enix