twasiewicz twasiewicz 15.02.2017 14:29
Lego Worlds. Opóźniona data premiery
441V

Lego Worlds. Opóźniona data premiery

Lego Worlds to, jakkolwiek dziwnie by to nie brzmiało, Minecraft z licencjonowanymi klockami. Tytuł ten właśnie otrzymał nową datę premiery.

Lego Worlds zadebiutuje 7 marca tego roku. O drobnym opóźnieniu premiery poinformował nas Chris Rose ze studia TT Games produkującego grę. W grze znalazły się praktycznie wszystkie możliwe elementy, jakie dostaniem w fizycznych pudełkach z klockami - z tą jednak różnicą, że tutaj mamy dostęp do ich nieograniczonej ilości. Przy cenach LEGO, zakup gry, w której możemy złożyć zarówno zamek rycerski, jak i statek kosmiczny, to pomysł warty rozważenia. 

Więcej informacji o Lego Worlds w naszej bazie gier

Lego Worlds zawierać ma zadania, które będą nagradzać nas kolejnymi planami do budowy i specjalnymi klockami. W momencie, gdy zbudujemy swój pierwszy statek kosmiczny, możliwa stanie się przed nami eksploracja innych światów. Bardzo ważną informacją jest to, że całość da się zwiedzać w kooperacji, w tym kanapowej. Jest to dobra wiadomość dla wszystkich tych, którzy muszą ukrywać się ze swoją fascynacją klockami Lego, mimo własnego wieku. Z dobrych wiadomości gra nie posiadać będzie mikrotransakcji, a wszelkie usprawnienia na ten moment planowane są jako darmowe rozszerzenia. 

Lego Worlds. Zwiastun zapowiadający powstawanie gry

Źródło: http://blog.us.playstation.com/2017/02/14/lego-worlds-assembles-on-ps4-this-march/

Tagi: lego worlds Traveller Traveller's Tales Warner Bros. Interactive