Paweł Musiolik Paweł Musiolik 14.02.2017 14:33
Just Cause 3 na PS4 Pro jest niczym nowa gra
3070V

Just Cause 3 na PS4 Pro jest niczym nowa gra

Just Cause 3 jest jedną z gorzej działających gier wysokobudżetowych na PlayStation 4. Ciągłe spadki animacji do średniej 20 FPS-ów, problematyczne wieszanie się gry i pokaz slajdów przy wielkich eksplozjach sprawiały, że ciężko było w to grać. Czy nowy tryb Turbo w PS4 Pro pomaga?

Ekipa Digital Foundry sprawdziła, czy po włączeniu trybu Turbo w PS4 Pro Just Cause 3 będzie działał dużo lepiej niż na normalnej PS4. Tam gdzie wcześniej gra srogo gubiła klatki i te spadały nawet do 18 FPS-ów, na PS4 Pro z włączonym trybem Turbo jest znacznie lepiej i produkcja Avalanche Studios znacznie częściej trzyma stale 30 klatek na sekundę. Oczywiście nie jest tak, że gra nie gubi klatek w ogóle, bo i takie sytuacje się zdarzają, ale można powiedzieć, że w ponad rok po premierze, Just Cause 3 wreszcie jest grywalne.

Wielu z was pyta przy takich materiałach, kiedy osoby bez dostępu do bety aktualizacji 4.5 ją otrzymają. Do tej pory od rozpoczęcia testów do udostępnienia aktualizacji publicznie mijał miesiąc, czasami dwa. Więc w najgorszym przypadku osoby z PS4 Pro bez dostępu do bety z nowej funkcji skorzystają pod koniec marca. A uwierzcie - jest na co czekać. Niektóre gry (Battlefield 4 na przykład) zmieniają się znacząco dzięki utrzymaniu stałej płynności.

Just Cause 3 - czy gra na PS4 Pro jest grywalna?

 

Tagi: