Radek Herda Radek Herda 09.02.2017 18:47
Redout. Konkurent WipEouta trafi na konsole
540V

Redout. Konkurent WipEouta trafi na konsole

Redout za sprawą 505 Games zagości na dyskach i w napędach naszych konsol. Gra zapewni rozrywkę tym, którzy z niecierpliwością oczekują premiery WipEout Omega Collection.

Redout to futurystyczna gra wyścigowa, w której zasiadamy za sterami niesamowicie szybkich poduszkowców. Patrząc na tory oraz pojazdy nie trudno zauważyć inspirację twórców serią WipEOut.

Redout w naszej bazie gier

Akcja gry została osadzona na Ziemi w roku 2560. Ludzkość w pełni wyeksploatowała planetę z zasobów naturalnych, a globalne ocieplenie spowodowało roztopienie się wszystkich lodowców. Większość populacji zdecydowała się opuścić błękitną planetę i osiedlić się na Księżycu, Marsie, Tytanie oraz innych księżycach Saturna. Pozostawione tereny posłużyły jako miejsce do budowy parków rozrywki, zoo oraz torów dla superszybkich wyścigów, które umożliwiają utrzymanie się lokalnej społeczności nie będącej w stanie wyemigrować na inne ciało niebieskie. 

Kluczowe cechy Redout to:

  • Tryb wieloosobowy zapewniający rozgrywkę dla maksymalnie 12 graczy
  • Tryb kariery z możliwością wzięcia udziału w 93 wydarzeniach różniących się poziomem trudności
  • Personalizacja i ulepszanie poduszkowca 
  • 10 rodzajów zawodów: Race, Pure Race, Time Attack, Pure Time Attack, Speed, Instagib, Survival, Score Based Endurance, Last Man Standing, Arena Race
  • 25 tras rozmieszczonych po 5 postapokaliptystycznych lokacjach

 Redout - zwiastun rozgrywki

 

Premiera Redout na PlayStation 4 ma nastąpić wkrótce.

Tagi: 34BigThings 505 Games playstation 4 ps4 Redout