SKLEP
Paweł Musiolik Paweł Musiolik 04.02.2017 12:55
Stardew Valley wyląduje w pudełku
1029V

Stardew Valley wyląduje w pudełku

Stardew Valley będzie kolejnym tytułem niezależny, który po gigantycznym sukcesie w cyfrowej dystrybucji trafi do pudełek. Ale tylko na konsolach i to jeszcze w tym roku.

Stardew Valley to hit autorstwa jednego człowieka - Erica Barone, który jest na tyle zapalonym fanem serii Harvest Moon, że postanowił od zera stworzyć grę opierającą się na identycznych założeniach. Lądujemy więc na zapomnianej przez świat farmie i stopniowo musimy ją odnowić i przywrócić jej lata świetności. Wszystko to na prośbę naszego dziadka.

Stardew Valley - recenzja gry

Po tym, jak Stardew Valley na PC-cie sprzedało się w ponad milionie sztuk, gra wylądowała na konsolach i tutaj także błyskawicznie zdobyła serca graczy (u nas zgarniając ocenę 9/10). Niemiecki wydawca, 505 Games zauważył potencjał w ciągle sporym rynku osób kupujących pudełkowe wersje gier i postanowił Stardew Valley wydać w pudełku w pierwszej połowie tego roku.

Gra została wyceniona na €29,99, co w przeliczeniu powinno dać nam mniej więcej kwotę w zakresie 139-149 złotych. Poniżej zwiastun pudełkowego wydania, które nosić będzie tytuł Stardew Valley: Collector's Edition.

Stardew Valley - zwiastun wersji pudełkowej

 

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: 505 Games Chucklefish LTD playstation 4 Sickhead Games Stardew Valley