Mass Effect Andromeda na zwiastunie fabularnym

News
1101V
Mass Effect Andromeda na zwiastunie fabularnym
Jaszczomb | 26.01.2017, 19:09

Mass Effect Andromeda dostarczyło obiecywany wczoraj zwiastun fabularny gry. Ile namieszać jest w stanie jeden człowiek?

Mass Effect Andromeda za dwa miesiące znów pozwoli wcielić się w jednego człowieka, którego decyzje odbiją się na całej galaktyce. Tym razem nie będzie to komandor Shepard, a jedno z rodzeństwa Ryder - siostra lub brat, w zależności od naszej decyzji na początku zabawy. Dotychczas pozostawało jednak pytanie, co będzie ich wielkim zadaniem.

Więcej o Mass Effect Andromeda w naszej bazie gier

Mass Effect Andromeda miało ujawnić dziś więcej szczegółów na temat fabuły i deweloper dostarczył zwiastun fabularny, którego zajawkę mogliśmy zobaczyć wczoraj wieczorem. Tak jak się spodziewaliśmy, jednym z głównych problemów będzie odnalezienie Nowej Ziemi, czyli miejsca, gdzie spocznie 20 tysięcy ludzi dryfujących bezcelowo w kosmosie. Jeśli przetrzymujący je statek utraci resztę energii, wszyscy zginą.

Protagonista (lub protagonistka) Ryder wydaje się być częścią zwiadu oceniającego, czy nowo odkryte miejsce będzie odpowiednim nowym domem dla ludzkości. Jak przyznaje sam bohater, są tylko odkrywcami, nie armią. Ale gdy ostatnia nadzieja dla gatunku ludzkiego jest na wyciągnięcie ręki, trzeba podjąć drastyczne środki.

Na zwiastunie widać, jak dostępu do planety broni groźny obcy, najpewniej nowy antagonista - Kett Archon. Ryder może nie ma wystarczających sił, by walczyć z nowym zagrożeniem, ale nie potrzebuje armii, bo jak mówi - ma krogana. No i walczy o przetrwanie ludzi, a takich walk się przecież nie przegrywa.

Mass Effect Andromeda - zwiastun fabularny

Chociaż nie zobaczymy praktycznie nikogo z dotychczasowej trylogii, już na zwiastunie widać różnorodność ras wśród załogi gracza. Oby był to równie wyraziste postacie, co kompani Sheparda, nie kopiując znanych już postaci i nadając im innych imion. Budowaniu nowej ekipy poświęcono zresztą kolejny materiał z cyklu Andromeda Initiative, gdzie przedstawiono podstawowy zespół wraz ze sztuczną inteligencją S.A.M. Co prawda na razie bez obcych ras, ale te zapewne szybko zasilą nasze szeregi.

Mass Effect Andromeda - budowanie drużyny

Premiera gry została zaplanowana na 21 marca tego roku.

Źródło: YouTube (Official EA UK)

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych