Adam Grochocki Adam Grochocki 12.01.2017 09:39
Gwiazda Gry o Tron negocjuje ważną rolę w Avengers: Infinity War
813V

Gwiazda Gry o Tron negocjuje ważną rolę w Avengers: Infinity War

Przyszłoroczne Avengers: Infinity War będzie gigantyczną produkcją, która zmieści na jednym ekranie największe gwiazdy Hollywood i niemalże wszystkich superbohaterów Kinowego Uniwersum Marvela. Okazuje się, że do tego zacnego grona może dołączyć jedna z najbardziej rozpoznawalnych person Gry o Tron.

Chodzi o Petera Dinklege'a, czyli serialowego Tyrion Lannistera. Aktor dzięki swojej roli zdobył niesamowitą popularność i tym samym stał się rozchwytywany przez Hollywood. Dinklage zagrał m.in. w filmie Piksele, gdzie grupa starszych graczy musiała zmierzyć się z atakującymi ziemię obcymi, którzy przybrali formę starych gier komputerowych (wiem jak to brzmi, ale warto obejrzeć).

Nasza recenzja Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów

Co ciekawe Peter Dinklage pojawił się już w filmie sygnowanym logo Marvela, a dokładniej w X-Men: Przeszłość, która nadejdzie. Jego postać nie zaburzy jednak spójności uniwersum, ponieważ mutanci nie mogą (póki co) pojawić się w Kinowym Uniwersum Marvela. Wszystko przez to, że prawa do marki od lat należą do studia FOX, a MCU jest własnością Disneya. 

Kogo mógłby zagrać Peter Dinklage? Ze względu na warunki fizyczne mogłaby to być postać stworzona cyfrowo i tylko udźwiękowiona przez aktora (jak Rocket i Groot). Są też inne możliwości. Pierwszą z nich jest trol Pip Gofern towarzyszący Adamowi Warlockowi, który może pojawić się w Strażnikach Galaktyki 2 (jego kokon był u Kolekcjonera w pierwszej części). Drugą, trochę bardziej prawdopodobną postacią jest M.O.D.O.K., jeden z przeciwników Avengers obdarzony wyjątkową inteligencją oraz umiejętnościami teleportacji i przewidywania przyszłości. 

Źródło: https://variety.com/2017/film/news/peter-dinklage-avengers-infinity-war-1201954237/

Tagi: avengers infinity war Chris Evans Iron Man Kapitan Ameryka peter dinklage Robert Downey Jr Strażnicy Galaktyki tyrion