Rafał Kuźmiński Rafał Kuźmiński 27.12.2016 09:20
Poznaliśmy kilka technicznych szczegółów z Resident Evil 7 biohazard
567V

Poznaliśmy kilka technicznych szczegółów z Resident Evil 7 biohazard

Resident Evil 7 biohazard (PS4) ma szansę okazać się tym Residentem, na którego czekają wszyscy wierni fani serii. Producent gry, Masachika Kawata, wypowiedział się w wywiadzie na temat płynności i rozdzielczości tej produkcji, zobaczcie w co celują twórcy. 

W wywiadzie dla GamingBolt Masachika Kawata potwierdził, że Resident Evil 7 biohazard (PS4) będzie na PlayStation 4 działało w 1080p i 60 klatkach na sekundę. To samo tyczy się Xboksa One. Gra ma wspierać także technologię HDR na obu wersjach PlayStation 4.

Innym razem Kawata wypowiedział się dosyć sceptycznie na temat mocniejszych wersji konsol. Większość deweloperów z całego świata była zachwycona mocą większymi możliwościami PS4 Pro, lecz on podchodzi do tego w nieco inny sposób. Twierdzi, że muszą najpierw upewnić się, że baza użytkowników będzie duża i stworzenie wersji gry na mocniejszą platformę jest warte zachodu. To ciekawe, szczególnie biorąc pod uwagę niedawną informację o tym, jak łatwo i szybko można zaktualizować tytuł tak, by chodził i wyglądał lepiej na PlayStation 4 Pro. 

Resident Evil 7 biohazard (PS4) ma trafić do sprzedaży za niecały miesiąc, 24 stycznia 2017 roku.

Tagi: Capcom playstation 4 playstation 4 pro resident evil 7 biohazard