Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 08.12.2016 08:52
Hideo Kojima złożył oficjalne gratulacje twórcy The Last Guardian
1224V

Hideo Kojima złożył oficjalne gratulacje twórcy The Last Guardian

Po wielu latach odyseja pod nazwą The Last Guardian (PS4) została zakończona. Patrząc na odbiór gry, na szczęście wszystko znalazło szczęśliwe zakończenie. Dziś zaś pewien inny - niemalże deweloper wyklęty - złożył gratulacje Fumito Uedzie.

Hideo Kojima, twórca serii Metal Gear Solid i nadchodzącego Death Stranding, oficjalnie pogratulował Uedzie dokończenia gry. Panowie muszą się znać, gdyż wygląda na to, że Ueda wysłał Kojimie egzemplarz The Last Guardian (PS4).

Jak dodał również Kojima, już niedługo ma zamiar zagrać, więc być może z czasem poznamy i jego opinie na temat produkcji. Jeśli zaś chodzi o samo The Last Guardian (PS4), zachęcamy do przeczytania naszej recenzji (8,5/10). Przypominamy, że gra została odebrana w prasie i na świecie naprawdę przyzwoicie, aczkolwiek nie obyło się bez problemu związanego z wydajnością, co podzieliło nieco graczy. Zachęcamy także do przeczytania artykułu na temat tego, jak gra powstała. Warto również wiedzieć, że tytuł działa lepiej na PlayStation 4 Pro.

Źródło: Twitter

Tagi: fumito ueda hideo kojima playstation 4 team ico the last guardian

Nie przegap