Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 06.12.2016 11:54
Shantae: Half-Genie Hero z oficjalną datą premiery. Zagramy już niedługo!
231V

Shantae: Half-Genie Hero z oficjalną datą premiery. Zagramy już niedługo!

Po prawie dwuletniej obsuwie graczom w końcu przyjdzie zagrać w Shantae: Half-Genie Hero (PS4), platformersa, który przypadnie do gustu fanom gier takich jak Ducktales.

Shantae: Half-Genie Hero (PS4) było już kilka razy opóźniane, ale w końcu poznaliśmy oficjalną i ostateczną datę premiery. Gra trafi do cyfrowej dystrybucji 20 grudnia tego roku. Osoby, które wsparły tytuł na Kickstarterze, otrzymają kody osiem dni wcześniej. Gra została dość mocno opóźniona w stosunku do pierwszej daty premiery za sprawą faktu, że twórcy zebrali więcej pieniędzy niż zakładali, co pozwoliło znacząco rozbudować tytuł.

Jeśli jesteście fanami Ducktales, to Shantae: Half-Genie Hero (PS4) może być produkcją dla Was. Fabuła gry opowiada historię półdżinnki Shantae, która przemierzając kolorowe poziomy, korzysta ze swoich długich włosów jako broni i potrafi zamieniać się w magiczne stworzenia. Bohaterka stale zdobywa nowe umiejętności pozwalające m. in. dostać się do ukrytych miejsc, więc będzie trzeba wracać na ukończone poziomy i poszukać ominiętych wcześniej skarbów.

Tagi: PlayStation 4 playstation vita Shantae: Half-Genie Hero wayforward technologies