Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 01.12.2016 20:17
Mamy zwiastun ostatniego DLC do Star Wars Battlefront
648V

Mamy zwiastun ostatniego DLC do Star Wars Battlefront

Jakiś czas temu pojawiła się zajawka zwiastuna rozszerzenia „Rogue One: Scarif” do Star Wars Battlefront (PS4), dziś zaś dostaliśmy w końcu pełny zwiastun. Zobaczmy, co czeka na nas w ostatnim rozszerzeniu do gry.

Ostatni z dodatków do Star Wars Battlefront (PS4) stanie się dostępny 6 grudnia wraz z VR-ową misją „Rogue One: X-Wing VR”. Ostatecznie na poniższym materiale za wiele samej rozgrywki nie zobaczymy, ale przynajmniej poczujemy czekającą na nas atmosferę.

Dodatkowo wraz z DLC pojawi się nowy kilkuetapowy tryb, w którym przyjdzie nam toczyć walki na lądzie jak i w powietrzu.

Rozszerzenie "Rogue One: Scarif" jest powiązane z filmem Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie, a jego premiera odbędzie się 15 grudnia tego roku. DLC pozwoli zagrać jako rebeliantka Jyn Erso lub jej nemesis ze strony Imperium. Tamtejsze mapy zostaną osadzone na tropikalnej planecie Scarif, skąd w filmie rebelianci postarają się wykraść plany Gwiazdy Śmierci.

Przypominamy także o możliwości zakupu edycji Star Wars Battlefront (PS4) Ultimate w dobrej cenie. Więcej informacji pod tym linkiem.

Tagi: DICE dlc dodatek ea Electronic Arts playstation 4 rozszerzenie star wars battlefront