Rafał Kuźmiński Rafał Kuźmiński 29.11.2016 08:37
Agony zaliczyło wymagany próg na Kickstarterze, znamy przybliżoną datę premiery
871V

Agony zaliczyło wymagany próg na Kickstarterze, znamy przybliżoną datę premiery

Piekło to strasznie miejsce, z którego tylko nielicznym udaje się uciec. Czy uda Wam się dołączyć do tej niewielkiej grupy szczęśliwców? Polskie Agony (PS4) sprawdzi to już w przyszłym roku. 

Pierwszoosobowa gra z gatunku survival horroru Agony (PS4) pojawi się w sprzedaży w drugim kwartale przyszłego roku. Taką wiadomość otrzymaliśmy od wydawcy PlayWay, który poinformował nas o tym zaraz po tym jak projekt osiągnął swój cel na Kickstarterze. Obecnie polska produkcja otrzymała od zainteresowanych fanów ponad 130 tysięcy dolarów, a liczba ta wciąż rośnie. Twórcy obiecują, że jeśli przekroczy 150 tysięcy, to tytuł ten wesprze platformy wirtualnej rzeczywistości. 

W Agony (PS4) trafimy do najgorszego miejsca na świecie, samego piekła. Tam nasz bohater zauważy dwie rzeczy. Po pierwsze, prawie całkowicie stracił pamięć, a po drugie, posiadł umiejętność władania nad wymęczonymi duszami innych cierpiących, a także niektórych demonów. Naszym jedynym celem jest wydostanie się z tej przerażającej krainy. Czy to zadanie się powiedzie? To się dopiero okaże. 

 

Tagi: agony Madmind Studio playstation 4 Playway wideo