Rafał Kuźmiński Rafał Kuźmiński 08.11.2016 08:03
DLC "Survival" trafiło na serwery testowe The Division. Mamy rozgrywkę i rozpiskę zmian
1125V

DLC "Survival" trafiło na serwery testowe The Division. Mamy rozgrywkę i rozpiskę zmian

Już dawno, gdy pierwszy raz poznaliśmy plan rozszerzeń do Tom Clancy's The Division (PS4), to właśnie "Survival" wyglądało najciekawiej ze wszystkich. Zobaczcie co wprowadzi aktualizacja 1.5 i na czym polega tajemnicze Przetrwanie. 

Chociaż głównym daniem najnowszej aktualizacji jest kolejny dodatek, to zanim do tego przejdziemy opiszę inne najważniejsze zmiany, które najprawdopodobniej trafią do gry przy kolejnej aktualizacji. 

  • dodanie 5 poziomu świata, który odblokuje się po zdobyciu ekwipunku na poziomie 230 punktów. Przeciwnicy będą posiadali 34 poziom, a maksymalny Gear Score został podniesiony do 256. Warto wspomnieć, że Najazdy na najwyższym poziomie trudności będą dostępne jedynie na tym poziomie świata. 
  • do gry trafiają imienne części ekwipunku, które mają swoje wyjątkowe talenty, takie jak niwelowanie efektu podpalenia naszej postaci, czy wzmocnienie broni bocznej. Zdobyć je można jedynie na 5 poziomie świata.
  • poboczne misje i aktywności dają teraz większe nagrody w zależności od poziomu świata
  • do gry trafiło więcej imiennych, potężnych broni
  • poprawa masy błędów, które umknęły programistom
  • balans broni i umiejętności

Wróćmy więc do najciekawszego tematu, czym jest "Survival". Jest to tryb gry, który wrzuca 24 graczy na osobną instancję jedynie z podstawowym ekwipunkiem i zmusza ich do szukania lepszego sprzętu, wody, pożywienia i możliwości ogrzania się. Celem każdego z agentów jest dostanie się do centrum lokacji, w której ukryta została szczepionka. Jedna sesja może trwać maksymalnie 2 godziny. 

Do sieci trafiły już pierwsze fragmenty rozgrywki, więc zainteresowani mogą oglądać całe godziny nagrań z nowego trybu. Jeden z takich filmów znajdziecie poniżej. Pochodzą one oczywiście z serwera testowego na PC-tach. Ubisoft nie wspomniał jeszcze o prawdopodobnej dacie premiery dodatku na konsolach. 

 

Źródło: http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=1309495

Tagi: playstation 4 the division tom clancy's the division Ubisoft Ubisoft Massive wideo