Adam Grochocki Adam Grochocki 02.11.2016 14:14
Film Sonic the Hedgehog od twórcy Deadpoola
285V

Film Sonic the Hedgehog od twórcy Deadpoola

Tim Miller nie rozpacza po odejściu z ekipy pracującej na Deadpoolem 2 i co chwila łączony jest z nowymi produkcjami. Dzisiejsze informacje mogą spodobać się graczom, bowiem Miller celuje w ekranizację przygód Niebieskiego Jeża.

Sonic to, nieco dziś, przygasła megagwiazda gier komputerowych. Obdarzony nieprawdopodobną prędkością kolekcjoner złotych pierścieni jest z nami od 1991 roku. Od tego czasu sprzedano ponad 350 milionów gier na wszystkie platformy.

Sonic the Hedgehog byłby aktorskim filmem familijnym połączonym z animacją komputerową, coś na wzór Kosmicznego Meczu. Scenariuszem zajmują się Patrick Casey i Josh Miller odpowiedzialni za serial Golan the Insatiable.

Miller zajmie się produkcją, a wyreżyseruje jego wieloletni zawodowy partner – Jeff Fowler. Chłopaki stworzyli nominowaną do Oscara krótkometrażową animacją Gopher Broke, a z Davidem Fincherem od kilku lat pracują na ekranizacją kultowego komiksu The Goon.

Źródło: http://www.hollywoodreporter.com/heat-vision/deadpool-director-tim-miller-developing-sonic-hedgehog-movie-sony-942661

Tagi: film niebieski jeż sonic sonic the hedgehog tim miller

Nie przegap