Maciej Klimaszewski Maciej Klimaszewski 26.10.2011 17:10
Dust 514 konsolowym krokiem naprzód
632V

Dust 514 konsolowym krokiem naprzód

CCP Games, twórca nadciągającego na PlayStation 3 DUST 514, chwali się przełomową wartością swojej gry. Według dewelopera online'owy shooter poszerzy horyzonty rozrywki oferowanej przez konsolę Sony, co zawsze jest dobrą rzeczą.xxxxx

 

 

Thor Gunnarrosn (swoją drogą świetne imię!) jest pewien nowej jakości, jaką do panteonu tytułów na PlayStation 3 ma wnieść Dust 514:

 

"Ryzykiem byłoby nie zrobienie Dust 514. Ryzykiem byłoby myślenie, że wszystko będzie grało, gdy wciąż będziemy siedzieć z założonymi rękami."

 

Rozchodzi się o otworzenie wciąż zamkniętej infrastruktury konsol poprzez integrację sieciowego MMO Eve Online i ekskluzywnego shootera FPP na PS3, który stanowił będzie uzupełnienie politycznych i gospodarczych intryg snutych przez PC-towych graczy.

 

"W chwili obecnej przestrzeń konsolowa znajduje się tam, gdzie PC-ty były przed startem internetu. Ale to się zmieni, konsole wykonają krok do przodu, ku przyszłości, skąd nie ma już powrotu."

 

Gunnarsson odnosi się do ciekawego rozwiązania, w obrębie ktorego zarówno gracza konsolowi jak i PC-towi w tym samym czasie kształtowali będą świat Eve Online.

 

"Z czasem wszystko coraz bardziej się zazębi - światy Eve Online i Dust 514 będą stale się przenikały. Konsolowi gracze mogą oczekiwać dostaw amunicji na pole walki lub nawet wsparcia powietrznego od PC-towych kolegów."

Tagi: ccp games dust 514 PSN