Daniel Stroński Daniel Stroński 25.10.2016 21:08
The Tomorrow Children dostępne od jutra za darmo dla wszystkich
1684V

The Tomorrow Children dostępne od jutra za darmo dla wszystkich

Prawie dwa miesiące temu ruszyło MMO The Tomorrow Children (PS4) (5,5/10 w naszej recenzji), a od jutra będzie można grać zupełnie za darmo. Kusi Was możliwość bycia trybikiem komunistycznej machiny?

Wirtualny symulator gułagu. The Tomorrow Children (PS4) to z pewnością jedna z najbardziej nietypowych produkcji i od września tego roku mogły zagrać osoby, które kupiły Founder's Pack. Od jutra gra będzie dostępna za darmo wraz z aktualizacją rozszerzającą zawartość gry. Wnosi ona nowe wyspy, narzędzia, kostiumy, moce pustki, misje itp. Co więcej, jeśli zalogujecie się do 2 listopada, otrzymacie bonusowy strój dla bohatera.

naszej recenzji gra dostała mocno średnie 5,5/10, a w podsumowaniu autor napisał:

Pewne elementy są wykonane naprawdę dobrze i jeśli chcielibyście choć odrobinę poczuć, jakby to było znaleźć się w wirtualnej formie gułagu, to The The Tomorrow Children zapewni takie doznania. Niestety nuda i inne negatywne odczucia są częścią tego zestawu. Zamiast kupować grę w ciemno, proponuję poczekać aż przejdzie na „free-to-play”. Obecnie wydawanie pieniędzy na ten tytuł mija się trochę z celem. Chociaż unikalna, jest to niezbyt grywalna produkcja.

Przypominamy zwiastun:

Źródło: PlayStation Blog

Tagi: free-to-play playstation 4 Q-Games Ltd. the tomorrow children wideo