Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 24.10.2016 12:10
Czy mamy szansę na kontynuację The Order 1886?
1444V

Czy mamy szansę na kontynuację The Order 1886?

Marka The Order 1886 (PS4) skończyła dość tragicznie po premierze w lutym 2015. Nie najlepsza sprzedaż, krytyka - znamy tę historię. Czy to jednak oznacza, że nigdy już nie zobaczymy kontynuacji?

Ku przypomnieniu - The Order 1886 (PS4) jako tytuł na wyłączność Sony odniosło rynkową klapę. Narzekano przede wszystkim na długość gry i niewiele zawartości, przez co gra nie została ciepło przyjęta przez krytykę i samych graczy. Od tamtej pory słuch o marce praktycznie zaginął. Serwis Game Informer postanowił skontaktować się z odpowiedzialnym za grę studiem Ready at Dawn i spytać wprost, czy ta marka ma jeszcze jakąkolwiek przyszłość. Odpowiedział Ru Weerasuriya, dyrektor kreatywny:

Żeby odpowiedzieć na to pytanie bez deklarowania jakichkolwiek konkretów... jakby tu... Czy istnieje jakaś przyszłość? Tak. Ta marka ma przyszłość, została wzięta pod uwagę przy jej tworzeniu. To jest coś, co zrobiliśmy lata temu już od pierwszych dni prac. Jak wiecie, w grze jest dużo większa historia, dużo jeszcze nie odsłoniliśmy.

Oznacza to, że marka jest dużo większa niż się wszystkim wydaje, stąd jak najbardziej mamy zbudowaną podstawę do tego, aby powiedzieć, że tak - The Order 1886 ma przyszłość. Czy Sony zamierza ją dalej promować i pozwolić na wydanie kontynuacji? A o to, to już pytajcie samo Sony.

Jakie są Wasze odczucia na ten temat? Chcielibyście ujrzeć kontynuację The Order 1886 (PS4)? Paweł dość rzeczowo odniósł się do tytułu w swojej recenzji, zwracając uwagę, że nie wszystkie zarzuty wobec produkcji były w pełni usprawiedliwione. Zachęcamy do przeczytania pod tym linkiem.

Źródło: http://www.gameinformer.com/b/features/archive/2016/10/21/the-order-1886s-developers-reflect-on-failings-and-potential-future-for-the-series.aspx

Tagi: playstation 4 Ready at Dawn the order 1886