Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 20.10.2016 19:11
Strzelnica marzeń czeka na nas w Lethal VR
786V

Strzelnica marzeń czeka na nas w Lethal VR

Lethal VR (PS4) od twórców Dangerous Golf zapowiada się na małą, ale ciekawą grę przeznaczoną pod PlayStation VR. Wyobraźcie sobie skrzyżowanie strzelnicy z futurystycznym symulatorem VR, a prawdopodobnie będziecie już mieli pojęcie, z czym przyjdzie nam się zmierzyć.

Lethal VR (PS4) udostępni graczom możliwość przetestowania swoich umiejętności w strzelaniu i rzucaniu nożami oraz shurikenami w specjalnie przygotowanym środowisku testowym. W założeniu jesteśmy rekrutem FBI w trakcie szkolenia.

Choć koncept na grę jest prosty, nie znaczy to, że nie będziemy mieli co robić. Twórcy udostępnili graczom sporo różnych broni oraz technik ich wykorzystania. Przyjdzie nam trzymać w dłoniach pistolety, noże, shurikeny, rewolwery, karabinki, a nawet... włócznie. Gra będzie oceniała nasze postępy, oferując przy okazji zabawę, która sprawdzi, jak szybko jesteśmy w stanie wyciągnąć broń. Premiera na święta tego roku.

 

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2016/10/20/set-your-sights-on-being-the-fbis-best-as-lethal-vr-shoots-onto-playstation-vr/

Tagi: Lethal VR playstation 4 Three Fields Entertainment wideo