Rafał Kuźmiński Rafał Kuźmiński 12.10.2016 13:13
Wulgarny Duke powraca na premierowym zwiastunie Duke Nukem 3D: 20th Anniversary World Tour
1027V

Wulgarny Duke powraca na premierowym zwiastunie Duke Nukem 3D: 20th Anniversary World Tour

Chociaż duża część młodszych graczy nie zna Duka, to czy jego powrót na konsole tej generacji był aż tak potrzebny? Cóż, twórcy ze studia Gearbox uznali, że tak i wypuścili na świat Duke Nukem 3D: 20th Anniversary World Tour (PS4)

Duke Nukem 3D: 20th Anniversary World Tour (PS4) przenosi zabawę z 2,5 wymiarowej grafiki do pełnego 3D, nowy rozdział składający się z 8 dodatkowych lokacji i pozwalający nam wyposażyć się w nieznaną wcześniej broń, a co najważniejsze, tytuł ten zachowa klimat pierwowzoru. 

Walce z wszelkiego rodzaju potwornością towarzyszyć nam będzie odświeżona ścieżka muzyczna, przygotowana przez Lee Jacksona, autora motywu przewodniego Duke Nukem 3D, czyli utworu "Grabbag". Do tego silnik graficzny został tak przygotowany, że w czasie rzeczywistym będziemy mogli przełączać się pomiędzy odświeżoną wersją gry a tym jak wyglądał pierwowzór. 

Jeżeli zawartość dla jednego gracza nam nie wystarcza, to w Duke Nukem 3D: 20th Anniversary World Tour (PS4) znajdziemy zarówno rywalizacyjny Dukematch, jak i kooperację po sieci dla 8 graczy jednocześnie. Część tych elementów została przedstawiona na poniższym zwiastunie premierowym, do obejrzenia którego gorąco zachęcam.

 

Tagi: Duke Nukem 3D: 20th Anniversary World Tour Gearbox Software playstation 4 remaster wideo