Daniel Stroński Daniel Stroński 04.10.2016 18:42
Szukacie wyścigów z widokiem z góry? Nadjeżdża Mantis Burn Racing
679V

Szukacie wyścigów z widokiem z góry? Nadjeżdża Mantis Burn Racing

Micro Machines, Motorstorm® RC (PS Vita) - jeśli tęsknicie za taką formą wyścigów, to w przyszłym tygodniu powinniście wypatrywać premiery Mantis Burn Racing (PS4)!

Mantis Burn Racing (PS4) to arcade'owa ścigałka z widokiem z góry, która nie zamierza być byle popierdółką w gatunku. Twórcy zapowiadają rozbudowany tryb kariery dla jednego gracza i głęboki, wręcz RPG-owy (słowa dewelopera) system ulepszania swojego pojazdu. Nie zabraknie oczywiście trybu dla wielu graczy. Lokalnie na split-screenie do czterech graczy lub po Sieci do ośmiu, będzie można zmierzyć się na torze, odchodząc od walki ze sztuczną inteligencją.

W kwestii dostosowywania pojazdu pod siebie, przygotowano trzy klasy maszyn - lekkie i szybkie buggy, nieco cięższe samochody sportowe oraz wielkie trucki, potrafiące przebić się przez barierki i uzyskać tym samym dostęp do skrótów. I to wszystkie mogą brać udział w jednym wyścigu, zupełnie jak robił to Motorstorm. W kwestii map dostaniemy zaś rozmaite miejscówki - od piaszczystego Sand Town, po asfalt w New Shangri-La.

Jak ulepszymy auto? Za osiągnięcia na torze otrzymamy punkty doświadczenia. Te przełożą się na nowe sloty na ulepszenia - lepsze zawieszenie, opony czy dopalacz. A dostosować autko warto, bo przygotowano aż dziewięć różnych trybów zabawy, włącznie z kampanią na około 20 godzin.

Na koniec informacja dla osób planujących kupić PlayStation 4 Pro - twórcy obiecują rozdzielczość 4K w 60 klatkach na mocniejszej wersji PS4.

Premiera odbędzie się w przyszłym tygodniu, 12 października. Poniżej świeża galeria, lecz wcześniej przypominamy zwiastun:

Źródło: PlayStation Blog

Tagi: galeria Mantis Burn Racing playstation 4 VooFoo Studios