Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 28.09.2016 14:48
Nowe informacje o zmianach w Call of Duty: Modern Warfare Remastered
1166V

Nowe informacje o zmianach w Call of Duty: Modern Warfare Remastered

Twórcy odświeżonej wersji Call of Duty: Modern Warfare Remastered (PS4) z Raven Software zdradzili sporo interesujących szczegółów na temat zmian, które pojawią się w nowej wersji gry.

Tryb wieloosobowy Call of Duty: Modern Warfare Remastered (PS4) jest jednym z powodów, dlaczego niektórzy nie mogą się doczekać aż wreszcie dostaną swoją edycję kolekcjonerską Infinite Warfare. Amos Hodge, główny projektant, odpowiedział za pośrednictwem Twittera na część trapiących graczy pytań:

  • Do gry wrócą wszystkie klasyczne tryby rozgrywki;
  • Udźwiękowienie niektórych rodzajów broni się zmieni, aby brzmiało bardziej realistycznie. Mowa tutaj o Desert Eagle, RPD, M40A3 i nie tylko;
  • Powróci oryginalna playlista jako dodatek do nowych, które pojawią się w odświeżonej wersji gry;
  • Prywatne mecze udostępnią możliwość ustawienia odblokowanych przedmiotów. Oznacza to, że bronie, wyposażenie, perki w prywatnych meczach mogą być odblokowane od początku;
  • Strafe jumping nie został usunięty.

Na chwilę obecną Call of Duty: Modern Warfare Remastered (PS4) jest dostępne jedynie jako część zawartości edycji kolekcjonerskiej Infinite Warfare, aczkolwiek pierwsze przecieki sugerują, że z czasem się to zmieni i gra trafi do sprzedaży osobno.

Źródło: Twitter

Tagi: Call of Duty: Modern Warfare Remastered Infinity Ward playstation 4 Raven Software