tandiblue tandiblue 24.09.2016 08:00
Japońska Przystań #42 - tygodnik o grach z KKW
891V

Japońska Przystań #42 - tygodnik o grach z KKW

Czarne chmury nad Przystanią zostały rozwiane. Seria na szczęście będzie dalej kontynuowana dostarczając Wam interesujące newsy z KKW w jednym miejscu. W tym tygodniu znajdziecie ciekawe informacje dotyczące Danganronpa V3: Minna no Koroshiai Shin Gakki (PS4). Na pewno warto obejrzeć soczyste zwiastuny z nadchodzącej Yakuzy 6. Atlus umila oczekiwanie europejskich fanów na Persona 5 (PS4) najnowszym trailerem. Poza tym nowe materiały z gier, które pojawiły się w poprzednich odcinkach Przystani.

01. Root Letter (PS4) otrzyma edycję kolekcjonerską

Nadchodząca gra przygodowa od Kadokawa Games dostanie w Europie specjalną edycję "Pen Pal Edition" zawierającą:

  • artbook
  • soundtrack
  • tytułowy list Fumino Ayi wraz kopertą
  • kartę kolekcjonerską wydrukowaną na wysokiej jakości papierze
  • specjalne, kolekcjonerskie opakowanie

Zestawy będą dostępne zarówno dla PlayStation 4 jak i PS Vita (~350 zł / ~300zł). 

Akcja gry ma miejsce w prefekturze Shimane – jednym z najpiękniejszych miejsc w Japonii. Zadaniem gracza będzie rozwikłanie tajemnicy zniknięcia dziewczyny o imieniu Aya Fumino, która pozostawiła po sobie tajemniczy list. Gra jest typowym przedstawicielem gatunku visual novel. Premiera tej intrygującej produkcji zaplanowana jest 14 października na PS4 i PS Vitę.

źródło newsa: http://gemat(...)nnounced


02. Poznaj nowych bohaterów Danganronpa V3: Minna no Koroshiai Shin Gakki (PS4)

Spike Chunsoft zaktualizował stronę poświęconą grze Danganronpa V3: Minna no Koroshiai Shin Gakki (PS4). Pojawią się zupełnie nowe postacie oraz… dzieci Monokumy, którzy podobnie jak sam ojciec zadbają o porządek w szkole.

Ponadto wspomniano o nowych elementach urozmaicających rozgrywkę takich jak np. składanie fałszywych zeznań, co może przełożyć się na korzystny przebieg rozprawy. Ujawniono również projekt okładki (PS4/PSV).

Premiera gry w Japonii zaplanowana jest na styczeń 2017. Wciąż niecierpliwie czekamy na datę ukazania się tej produkcji poza KKW.

źródło newsa: http://gemat(...)-box-art


03. Zobacz opening najnowszej odsłony alchemicznej serii

GUST opublikował czołówkę do 18 już części swojej alchemicznej sagi. W Atelier Firis: The Alchemist of the Mysterious Journey (PS4) poznamy losy młodej Firis oraz jej starszej siostry Liane. Gra ukaże się w Japonii 2 listopada na PS4 i PS Vita. Wydawca Koei Tecmo potwierdził już wydanie gry w Europie.

źródło newsa: http://gemat(...)ng-movie


04. Kolejny dungeon-crawler zapowiedziany na PS Vita

Fani włóczenia się po lochach w towarzystwie skąpo odzianych dziewcząt mogą już zacierać ręce ponieważ zapowiedziano Dungeon Travelers 2-2 (PS Vita). Gra ukaże się w Japonii wiosną 2017 roku. Ciekawostką jest to, że Informacja o okienku premierowym pochodzi z ulotki reklamowej, która była dołączona do kopii gry Utawarerumono: The Two Hakuoros (PS Vita).

Poprzednia cześć Dungeon Travelers 2: The Royal Library & the Monster Seal (PS Vita) ukazała się w Europie. Pozostaje mieć nadzieję, że sequel również wyjdzie poza KKW.

źródło newsa: http://gemat(...)17-japan


05. Bliźniaczki Caroline i Justine w najnowszym zwiastunie Persona 5 (PS4)

Atlus nie spoczywa na laurach i nawet po premierze Persona 5 (PS4) w Japonii wciąż podgrzewa atmosferę najnowszymi materiałami. Tym razem zobaczymy w akcji dwie strażniczki Velvet Room Caroline i Justine.

źródło newsa: http://gemat(...)-trailer


06. Yakuza 6 z dwoma nowymi zwiastunami

SEGA podzieliła się dwoma nowymi zwiastunami z nadchodzącej Yakuzy 6. Pierwszy z nich skupia się na fabule, natomiast na drugim zobaczymy to, co tygrysy lubią najbardziej czyli sam gameplay. Miłego oglądania!

Ryu Ga Gotoku 6: Inochi no Uta (PS4) ukaże się w Japonii 8 grudnia.

źródło newsa: http://gemat(...)trailers


07. Berserk and the Band of the Hawk (PS4) z kolejnym ociekającym krwią fragmentem rozgrywki

Koei Tecmo opublikowało kolejny zwiastun Berserk and the Band of the Hawk (PS4) w którym do akcji wkracza młody wojownik Serpico będący jedną z grywalnych postaci w grze. Produkcja dewelopera Omega Force utrzymana jest w specyficznej dla serii Dynasty Warriors formule. Fanów mangi i anime Berserk nie muszę raczej przekonywać do te gry.

źródło newsa: http://gemat(...)gameplay


Tagi: gry z japonii Japonia Japońska Przystań jrpg

Przejdź do strony