Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 31.08.2016 13:25
Konami nie ma zamiaru dokończyć 51. misji w Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
1363V

Konami nie ma zamiaru dokończyć 51. misji w Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Wielu graczy uważa, że Metal Gear Solid V: The Phantom Pain (PS4) bez specjalnej misji o numerze 51 jest grą niedokończoną. Konami postanowiło oficjalnie wypowiedzieć się w tej sprawie.

Za pośrednictwem Twittera Konami oficjalnie potwierdziło, że nie ma obecnie żadnych planów związanych z dokończeniem 51. misji w Metal Gear Solid V: The Phantom Pain (PS4). Dodatkowa misja została skasowana w trakcie produkcji i materiały z niej stały się jedynie zawartością edycji kolekcjonerskiej. Jak przeczytamy, gra definitywnie kończy się na 50. misji i nie ulegnie to zmianie.

Problem polega na tym, że wycięta zawartość przez wielu została uznana za jedną z najważniejszych scen w całej grze. Konami traktuje materiał z misji jako po prostu "dodatkowy upominek mający pokazać pracę zza kulis we wczesnym stadium produkcji". Gracze nie są zadowoleni z takiego wyjaśnienia, poszukując nadal prawdziwego zakończenia w wyciętych fragmentach. Co o tym myślicie?

Źródło: http://www.videogamer.com/ps4/metal_gear_solid_5_the_phantom_pain/news/konami_has_no_plans_to_finish_metal_gear_solid_5s_mission_51.html

Tagi: Kojima Productions konami metal gear solid v: the phantom pain playstation 3 playstation 4