Rafał Kuźmiński Rafał Kuźmiński 26.08.2016 08:01
Nowe bronie, misje i poziom trudności - aktualizacja do Alienation
1409V

Nowe bronie, misje i poziom trudności - aktualizacja do Alienation

Alienation (PS4) już w dniu premiery było świetną i dopracowaną produkcją, jednak twórcy wciąż dodają nową zawartość poprzez kolejne aktualizacje. Najpierw mieliśmy lokalny tryb kooperacji, a teraz czas na kolejną falę dodatków.

Zacznijmy od pierwszej nowości, którą otrzyma każdy posiadacz Alienation (PS4). Mowa o misjach tygodniowych, które rozgrywane będą na specjalnych warunkach, przez co mają być znacznie trudniejsze, lecz i nagroda za ich wykonanie będzie proporcjonalnie lepsza. Za darmo dostaniemy też sześć nowych pucharków do zdobycia, zwiększony maksymalny poziom bohatera i poziom trudności "Legenda". 

Jeżeli planujecie wydać nieco pieniędzy (lub posiadacie przepustkę sezonową, wtedy otrzymacie wszystkie poniższe elementy za darmo), to z pewnością zainteresuje Was, że do PlayStation Store trafiła paczka dodatkowych broni, nowe kolory do malowania pancerza, a także Zestaw Weterana, który pozwoli Wam rozpocząć grę z postacią na 15 poziomie doświadczenia i dostępem do drugiego świata. 

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2016/08/23/alienation-adds-weekly-missions-new-weapons-and-more/

Tagi: