Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 25.08.2016 15:41
Call of Duty: Modern Warfare Remastered to największy dodatek w historii Activision
1081V

Call of Duty: Modern Warfare Remastered to największy dodatek w historii Activision

Trzeba przyznać, że Activision zaskoczyło wszystkich informacją, że w edycji kolekcjonerskiej Infinite Warfare gracze znajdą Call of Duty: Modern Warfare Remastered (PS4).

Stworzone przez Raven Software Call of Duty: Modern Warfare Remastered (PS4) pojawi się na rynku z oryginalną kampanią oraz dziesięcioma najbardziej popularnymi mapami. Eric Hirshberg, CEO Activision, w rozmowie z serwisem Venturebeat wyjaśnił, że ma nadzieję, iż fani będą zadowoleni, gdyż to największa dodatkowa zawartość w historii firmy.

To nasza największa bonusowa zawartość, największa i najbardziej cenna. Mieliśmy zawsze dobre kolekcjonerki, ale to mieści się w kategorii gogli noktowizyjnych, kamer GoPro czy zamrażarek [tak, takie rzeczy też były – dop. red.]. W tym roku oferujemy najwspanialszą, odnowioną wersję jednej z największych gier wszech czasów.

Jesteśmy podekscytowani, mogąc zaoferować to społeczności, gdyż wiemy, że jest mnóstwo osób, które uwielbia klasyczną rozgrywkę. Oczywiście Modern Warfare Remastered usatysfakcjonuje gusta wszystkich fanów, niezależnie od stylu rozgrywki, jaki lubią. W kolekcjonerce mamy nową i kreatywną wizję w postaci Infinite Warfare, która współgra z jedną z naszych najbardziej ukochanych i przywróconych do życia gier.

Hirshberg następnie dopowiedział, że dodanie Call of Duty: Modern Warfare Remastered (PS4) jako bonusu do edycji kolekcjonerskiej Infinite Warfare okazało się możliwe dzięki trzyletniemu cyklowi produkcyjnemu.

Źródło: http://wccftech.com/activision-ceo-mw-remastered-biggest-bonus-content-ever-benefit-3-year-cycle/

Tagi: Activision Call of Duty: Modern Warfare Remastered Infinity Ward playstation 4