Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 25.08.2016 15:14
THQ Nordic ma "dużo" niezapowiedzianych gier z portfolio marek THQ
457V

THQ Nordic ma "dużo" niezapowiedzianych gier z portfolio marek THQ

Wygląda na to, że THQ Nordic ma "dużo" dotychczas niezapowiedzianych gier, które pochodzą wprost z portfolio THQ - potwierdził Lars Wingefors, CEO firmy.

Wingefors w wywiadzie dla serwisu MCV wyjaśnił, że nie może jeszcze dać komentarza na temat "każdej z marek", ale dodał, że w produkcji jest "całkiem dużo niezapowiedzianych gier pochodzących z portfolio THQ".

Jestem niezwykle podekscytowany, myśląc o czekających zapowiedziach, które pojawią się w ciągu najbliższych kilku miesięcy lub najpóźniej w przyszłym roku. Już niedługo będziemy mieli dla Was mnóstwo nowych informacji.

THQ Nordic powstało z przekształcenia się Nordic Games, które pozyskało prawa do marek THQ po upadku firmy w 2013 roku. Mowa tu markach takich jak Darksiders, De Blob, Full Spectrum Warrior, Red Faction, Destroy All Humans lub Stuntman.

W zeszłym miesiącu ujawniono, że THQ Nordic ma obecnie 23 gier w produkcji, z czego 13 jeszcze nie zostało zapowiedziane.

Źródło: http://www.videogamer.com/ps4/darksiders_warmastered_edition/news/thq_nordic_has_quite_a_few_unannounced_games_in_development_based_on_former_thq_ip.html

Tagi: playstation 4 THQ THQ Nordic