Rafał Kuźmiński Rafał Kuźmiński 24.08.2016 14:01
Blizzard ofiarą ataków DDoS
666V

Blizzard ofiarą ataków DDoS

Nas, konsolowców na ogół nie dotykały problemy Blizzarda, gdyż do tej pory mieliśmy na naszym sprzęcie jedynie niewymagające połączenia z Siecią Diablo III (PS3), jednak teraz, odkąd pojawiło się Overwatch (PS4) warto się tym zainteresować. 

Jeżeli w ostatnich godzinach wchodziliście do Overwatch (PS4) z pewnością zauważyliście ostrzeżenie od twórców. Mówi ono o graczach, którzy doświadczają dużego opóźnienia i częstego rozłączania z serwerem na wskutek ataków DDoS na dostawców internetowych współpracujących z Blizzardem. 

Pierwsze problemy pojawiły się 4 godziny temu, jednak udało się im jakoś zaradzić. Niestety, po chwili na Twitterze pojawiła się informacja o kolejnej fali ataków.

Chociaż kilkanaście minut temu deweloperzy udostępnili wpis mówiący o tym, że wszystko powinno już działać, to wciąż po włączeniu gry niektórzy użytkownicy odczuwają ogromne lagi, lub po prostu nie mogą połączyć się z serwerami Overwatch (PS4).

U Was wszystko już działa? Dajcie znać w komentarzach, a i my podamy kolejne informacje, jeśli Blizzard jeszcze raz wypowie się w tej sprawie.

Tagi: Activision Blizzard ddos Overwatch Overwatch: Origins Edition playstation 4