Adam Grochocki Adam Grochocki 22.08.2016 09:14
Thor i Loki na planie Thor: Ragnarok
1423V

Thor i Loki na planie Thor: Ragnarok

Jakiś czas temu ruszyły zdjęcia do filmu Thor: Ragnarok, który ze względu na obecność Hulka stał się, obok Avengers: Infinity War, najbardziej oczekiwaną produkcją Marvela. Mamy zdjęcia z planu pokazujące Lokiego i Thora w niecodziennych dla nich ubraniach.

Zdjęcia pochodzą z Brisbane w Australii, gdzie kręcony jest film. Magicy od scenografii zamienili stolicę stanu Queensland w Nowy Jork, gdzie rozgrywać się będzie kilka scen z filmu. 

Thor ubrany w jeansy i wyświechtaną kurtkę oraz Loki w gustownym garniturze to coś, czego nie widzimy często. Sceny na Ziemii prawdopodobnie pochodzą z początku filmu, ponieważ wiemy, że Thor będzie miał krótkie włosy, a główna akcja rozgrywać się będzie w kosmosie. 

Zdjęcia w galerii, a tak fani reagują na nordyckiego boga kłamstwa:

Premiera 3 Listopada 2017. W rolach głównych: Chris Hemsworth, Tom Hiddleston, Idris Elba, Mark Ruffalo, sir Anthony Hopkins, Tessa Thompson, Karl Urban, Jeff Goldblum i Cate Blanchett

Źródło: http://www.comicbookmovie.com/thor/thor_ragnarok/first-look-at-chris-hemsworth-tom-hiddleston-filming-thor-a144719

Tagi: chris hemsworth hulk Loki Thor thor rangnarok Tom Hiddleston