Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 18.08.2016 15:06
Eagle Flight, Werewolves Within, Star Trek: Bridge Crew z datami premier
335V

Eagle Flight, Werewolves Within, Star Trek: Bridge Crew z datami premier

Jeśli szykujecie się do zakupu PlayStation VR, z pewnością zaciekawi Was, kiedy pojawią się kolejne gry pod gogle wirtualnej rzeczywistości. Poznaliśmy dziś daty premier następujących tytułów: Eagle Flight (PS4), Star Trek: Bridge Crew (PS4) i Werewolves Within (PS4).

Eagle Flight (PS4) pozwoli nam wcielić się w orła szybującego nad ulicami Paryża. Produkcja będzie dostępna 8 listopada na PlayStation VR. Warto również wspomnieć, że w tytule znajdziemy tryb wieloosobowy.

Jeśli zaś chodzi o Star Trek: Bridge Crew (PS4), które, jak sam tytuł sugeruje, pozwoli nam wcielić się w członka załogi okrętu w uniwersum Star Trek. Ciekawostką jest to, że gra również zawiera tryb wieloosobowy, dzięki któremu wraz z grupką przyjaciół będziemy mogli poczuć się, jakbyśmy rzeczywiście dowodzili okrętem. Premiera? 29 listopada.

Ostatni z trzech tytułów - Werewolves Within (PS4). Tym razem wspólnie z przyjaciółmi będziemy poprzez liczne sugestie musieli odgadnąć, kto w drużynie jest wilkołakiem. Na tę grę poczekamy do 6 grudnia.

Jeśli zaś lubicie wydania pudełkowe, Ubisoft potwierdził, że Eagle Flight (PS4) wraz ze Star Trek: Bridge Crew (PS4) będzie dostępne na PlayStation VR w pudełku tydzień po cyfrowej premierze.

Źródło: http://www.videogamer.com/ps4/werewolves_within/news/ubisoft_dates_eagle_flight_werewolves_within_and_star_trek_bridge_crew_playstation_vr_titles.html

Tagi: Eagle Flight Gamescom 2016 playstation 4 Playstation VR Star Trek: Bridge Crew Ubisoft werewolves within