Rafał Kuźmiński Rafał Kuźmiński 17.08.2016 18:00
Space Hulk: Deathwing wygląda świetnie na zwiastunie z Gamescomu
513V

Space Hulk: Deathwing wygląda świetnie na zwiastunie z Gamescomu

Uniwersum Warhammera 40k z pewnością nie mogą doczekać się wszystkich nadchodzących produkcji nawiązujących do tego świata. Jedną z nich jest Space Hulk: Deathwing (PS4), które otrzymało nowy zwiastun podczas tegorocznej konferencji Gamescom.

Poniższy materiał wideo pokazuje jak ciężki i świetny klimat czeka na nas w Space Hulk: Deathwing (PS4). Jeżeli jesteście zainteresowani i chcielibyście zerknąć jak wygląda sama rozgrywka, to zapraszam Was do tego, nieco starszego newsa

Tymczasem wróćmy do najświeższych informacji. Strzelanka ta stawia duży nacisk na taktykę i komunikację z drużyną. Sztuczna inteligencja ma radzić sobie całkiem dobrze pozostawiona samej sobie, jednak będziemy mogli wydawać jej podstawowe komendy, takie jak hakowanie drzwi, ogień zaporowy czy utrzymanie pozycji. 

Twórcy ujawnili, że PC-towa wersja Space Hulk: Deathwing (PS4) pojawi się w listopadzie, jednak nie ujawnili żadnych informacji odnośnie edycji na konsole. Przynajmniej dowiemy się, czy warto tę grę zakupić, zanim pojawi się ona na naszej platformie. 

 

Źródło: http://www.dualshockers.com/2016/08/17/space-hulk-deathwing-looks-awesome-in-gamescom-trailer-coming-to-pc-in-november/

Tagi: Focus Home Interactive Gamescom 2016 playstation 4 Space Hulk: Deathwing Streum On Studio wideo