Daniel Stroński Daniel Stroński 16.08.2016 21:52
Symulator państwa komunistycznego w The Tomorrow Children ujawnił datę premiery
617V

Symulator państwa komunistycznego w The Tomorrow Children ujawnił datę premiery

Zawsze chcieliście być trybikiem w wielkiej komunistycznej maszynie? Gra free-to-play The Tomorrow Children (PS4) pozwoli Wam dołączyć przez Sieć do osób z podobnymi pragnieniami. Poznaliśmy datę premiery tej nietypowej produkcji.

The Tomorrow Children (PS4) to zdecydowanie jeden z najdziwniejszych tytułów, jakie pojawić się mają na PlayStation 4. Po kilku możliwościach przetestowania gry przed premierą (nasz Playtest), w końcu deweloper ujawnił ostateczną datę premiery dla osób, które zdecydowały się zaklepać wczesny dostęp.

Gra będzie dostępna od przyszłego miesiąca, 6 września, dla posiadaczy paczki Founders Pack, a na przestrzeni następnych miesięcy stanie się dostępna za darmo dla wszystkich.

Czym jest Founders Pack? To zestaw płatnej zawartości,który oprócz wczesnego dostępu, daje graczowi szereg bonusów, m. in. specjalne narzędzia i stroje oraz "papiery burżuazji" zwiększające przywileje w grze. Paczka kosztować ma $19.99 (~76 zł) i na razie nie jest dostępna w PS Store.

Przypominamy, że The Tomorrow Children (PS4) to sieciowy symulator państwa totalitarnego, gdzie ze świata usunięto niemal cały gatunek ludzki. Pusta planeta, gdzie żyje garstka osób i wielkie potwory. Tutaj wchodzi w życie plan klonowania ludzi (graczy) w formie drewnianych laleczek, będących tanią siłą roboczą. Celem jest rozbudowa miasta i obrona przed monstrami.

Przypominamy zwiastun z zeszłorocznych targów E3:

Źródło: PlayStation Blog

Tagi: free-to-play gc 2016 playstation 4 q-games the tomorrow children