Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 12.08.2016 15:10
Outcast – Second Contact dostało galerię. Jak prezentuje się remake gry z 1999 roku?
706V

Outcast – Second Contact dostało galerię. Jak prezentuje się remake gry z 1999 roku?

Do Sieci trafiła pierwsza galeria z Outcast – Second Contact (PS4), remake’a wydanego w 1999 roku Outcast, pewnego rodzaju pioniera gier z otwartym światem. Co czeka na nas nowego w odświeżonym wydaniu?

W Outcast – Second Contact (PS4) spotkamy się z fantastyczną i futurystyczną przygodą, która zabierze nas w nie tak odległą przyszłość, gdzie ludzkość odkryła istnienie alternatywnego świata o nazwie Adelpha. Amerykański rząd wysłał sondę, aby zbadać znalezisko. Eksperyment zakończył się sukcesem, problem w tym, że rdzenni mieszkańcy planety zaatakowali sondę i doprowadzili do zaburzenia czasoprzestrzennego, które zagraża całej Ziemi.

Gracz wcieli się w Cuttera Slade’a, byłego operatora ze służb specjalnych, którego zadaniem jest zapewnienie ochrony grupie naukowców mających naprawić sondę. Szybko jednak okaże się, że nic nie poszło tak, jak powinno. Gra trafi na rynek w marcu 2017 roku na PlayStation 4. W związku z procesem odświeżenia możemy spodziewać się nowych tekstur w rozdzielczości 1080p. Galeria poniżej

Źródło: http://www.allgamesdelta.net/2016/08/outcast-second-contact-first-screens.html

Tagi: Appeal Studio galeria Outcast – Second Contact playstation 4