Rafał Kuźmiński Rafał Kuźmiński 12.08.2016 11:58
Wojna jest brutalna, szczególnie w świecie Warhammer 40,000: Inquisitor – Martyr
507V

Wojna jest brutalna, szczególnie w świecie Warhammer 40,000: Inquisitor – Martyr

NeocoreGames udostępniło właśnie nowy zwiastun nadchodzącego RPG-a akcji Warhammer 40,000: Inquisitor – Martyr (PS4). Nie skupia się on na fabule, rozgrywce czy grafice, lecz krwi i okrucieństwie. 

Jak twierdzą sami twórcy, ich celem nie jest jedynie poszerzenie gatunku czy uniwersum, ale przede wszystkim wrzucenie graczy w sam środek nigdy nie kończącej się wojny 41 milenium. Bardzo ważnym aspektem jest oddanie tej atmosfery i klimatu świata, który nie wybacza najmniejszej pomyłki, w którym trudno szukać miłości czy dobroci. 

Aby oddać autentyczność tego uniwersum, deweloperzy wprowadzili do rozgrywki mnóstwo brutalnych mechanik. Nasi bohaterowie będą posiadali cały wachlarz umiejętności i broni, z których każda potrafi dosłownie zniszczyć przeciwnika. Będziemy palić naszych wrogów, wysadzać ich w powietrze, używać efektywnych finisherów czy nawet korzystać z otoczenia by ich uśmiercić. 

Więcej o krwi, okrucieństwie i gore w Warhammer 40,000: Inquisitor – Martyr (PS4) dowiecie się z poniższego zwiastuna. Tytuł ten trafi do sprzedaży jeszcze w tym roku.

 

Źródło: http://www.playstationlifestyle.net/2016/08/11/warhammer-40k-inquisitor-martyr-blood-and-gore/

Tagi: Games Workshop Neocore Games playstation 4 Warhammer 40K: Inguisitor-Martyr wideo