Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 09.08.2016 12:14
Twórcy Conan Exiles chwalą się owłosieniem u pań
912V

Twórcy Conan Exiles chwalą się owłosieniem u pań

Funcom udostępnił kilka grafik z Conan Exiles (PS4). Pokazują różne elementy, zaczynając od nowej technologii odpowiadającej za włosy, na zwierzętach i kapliczkach ofiarnych kończąc.

Twórcy pochwalili się, że przeprojektowali owłosienie w Conan Exiles (PS4), wykorzystując nową technologię silnika Unreal, która nie była dostępna wcześniej. Oznacza to, że oprócz bardziej realistycznych fryzur, z czasem prawdopodobnie pojawią się również włosy na przykładowo klatce piersiowej. Deweloperzy poświęcają wiele uwagi postaciom, chcąc, aby jak najbardziej były dostosowane do ich wizji.

Oprócz tego opowiedzieli o kapliczce Yoga. Z opisu wynika, że wyznawcy króla demonów będą jedną z frakcji w grze. Jeśli interesuje Was kanibalizm, na pewno przypadnie Wam do gustu.

Co jeszcze? Trochę opisów lokalnej fauny. W nocy będziemy musieli uważać na nietoperze-demony, w ciągu dnia natomiast spotkamy się między innymi z hienami, gazelami i nosorożcami.

Źródło: http://www.dualshockers.com/2016/08/08/conan-exiles-gets-new-screenshots-images-and-info-new-hair-tech-animals-monsters-and-more/

Tagi: conan exiles funcom galeria playstation 4