Rafał Kuźmiński Rafał Kuźmiński 09.08.2016 08:46
Pojawi się sequel do The Evil Within? To bardzo prawdopodobne
764V

Pojawi się sequel do The Evil Within? To bardzo prawdopodobne

W naszej recenzji survival horror The Evil Within (PS4) zdobył 6 oczek na 10 możliwych, więc nie wypadł on najgorzej, jednak czy tytuł sprzedał się na tyle dobrze, by pojawiła się jego kontynuacja? 

Podczas wywiadu na QuakeCon, Pete Hines, osoba odpowiedzialna za PR i marketing w Bethesdzie, została zapytana o dalsze plany firmy, a także o to, czy The Evil Within (PS4) sprzedało się na tyle dobrze, by zasłużyć na sequel. 

Na pierwsze pytanie niestety nie mógł on odpowiedzieć, jednak drugie skwitował pełnym entuzjazmu "tak!". Co więcej, wspomniał on również o Rage® (PS3).

(...) uważam, że zarówno The Evil Within (PS4) jak i Rage® (PS3) przyjęły się na tyle dobrze, żebyśmy mogli zająć się tworzeniem ich kolejnych części. Osobiście uwielbiałem Rage® (PS3) i miałem mnóstwo zabawy podczas grania w tę produkcję, ale póki co mamy mnóstwo rzeczy do zrobienia, więc póki co będzie trzeba poczekać. 

Chcielibyście zobaczyć sequel którejś z powyżej wymienionych produkcji?

Źródło: http://www.playstationlifestyle.net/2016/08/08/bethesdas-pete-hines-thinks-the-evil-within-2-rage-sold-well-enough-to-warrant-sequels/

Tagi: Bethesda PlayStation 4 rage Tango Gameworks the evil within