Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 08.08.2016 20:37
W Doomie pojawi się deathmatch i tryb "Score Attack"
260V

W Doomie pojawi się deathmatch i tryb "Score Attack"

W trakcie QuakeCon 2016, id Software ujawniło, że do kampanii Doom (PS4) zostanie dodany tryb "Score Attack", który zachęci graczy do powtórzenia gry i wystawienia swoich umiejętności na próbę.

W rozmowie z serwisem GamesRadar, odpowiedzialny za grę Marty Stratton nie wyjawił, kiedy dokładnie pojawi się tryb "Score Attack", ale z jego słów wynika, że nie będziemy musieli długo czekać.

Chcę gry, która nagradza mnie, podkreślając, jak jestem w nią zarąbisty. A że to arcade, zaczęliśmy testy. O dziwo działa całkiem nieźle. Będzie ranking, możliwość rywalizacji z przyjaciółmi, tego typu bajery. Jak będziemy blisko premiery, opowiemy o tym wszystkim szerzej, to wszystko jest jeszcze we wstępnej fazie produkcji. Ale sądzę, że to będzie super metoda na sprawienie, aby gracze raz jeszcze uruchomili kampanię. I jeszcze raz, i jeszcze raz... w końcu dojdą do naprawdę świetnych wyników.

W trakcie wydarzenia Stratton wyjawił, że tryb deathmatch jest bardzo pożądany przez graczy.

Wszystkie obecne tryby to zabawa drużynowa, wiele osób pytało nas, kiedy pojawi się deathmatch. Chcemy to w końcu dodać. Nie wiem, czy w deathmatchu będą demony, chcemy zachować pewną nieskazitelność tego trybu.

Źródło: http://www.playstationlifestyle.net/2016/08/07/doom-update-score-attack-mode-deathmatch/

Tagi: doom id Software playstation 4