Rafał Kuźmiński Rafał Kuźmiński 02.08.2016 08:05
Capcom póki co nie tworzy kolejnego Devil May Cry
501V

Capcom póki co nie tworzy kolejnego Devil May Cry

Ostatnio w Sieci pojawiło się sporo plotek odnośnie piątej odsłony zasłużonej serii Devil May Cry. Czy rzeczywiście Capcom zabrało się za tworzenie kolejnej gry o zabijaniu wszelkiego rodzaju demonów?

Pytani przez fanów  pracownicy Capcomu potwierdzili na Twitterze, że ich studia póki co zajmują się  Dead Rising 4 (PS4), więc nie biorą żadnego udziału w domniemanej produkcji nowego "Devila". 

Warto jednak pamiętać, że ostatnie DmC Devil May Cry™ (PS3) zostało oddane innemu studiu, Ninja Theory. Niestety, wyżej wymieniona firma jest obecnie zajęta tworzeniem Hellblade: Senua's Sacrifice (PS4). Wszystkie te informacje pozwalają domyślać się, że póki co nie dostaniemy kolejnej hordy demonów do zniszczenia, jednak wciąż pozostaje nadzieja, że Capcom zdecydował się polecić stworzenie gry jeszcze innemu studiu, szczególnie, że ostatnia odsłona nie została zbyt dobrze odebrana przez fanów serii. 

Chcielibyście kolejnego Devil May Cry, czy przejadła się Wam już ta formuła? A jeśli tak, to jakie studio powinno się tym zająć? 

Źródło: http://www.playstationlifestyle.net/2016/08/01/devil-may-cry-5-capcom-weighs-in/

Tagi: Capcom devil may cry Ninja Theory playstation 4