Paweł Musiolik Paweł Musiolik 17.06.2016 11:51
Todd Howard przyznaje - Fallout 4 nie jest idealny
844V

Todd Howard przyznaje - Fallout 4 nie jest idealny

Ciężki orzech do zgryzienia będą mieli oddani fani Fallout 4 (PS4), którzy byli gotowi bronić gry Bethesdy za wszelką cenę. Todd Howard w trakcie E3 podczas rozmowy z redakcją Gamespotu przyznał, że dialogi w grze lekko mówiąc - im nie wyszły.

O ile Howard zadowolony jest ze strzelania w grze, która przecież miała być RPG-iem, tak w teorii podstawy tego gatunku, czyli dialogi spotkały się z ogromną falą krytyki, którą Bethesda chyba wzięła do serca.

Myślę, że nasi fani przywykli do tego, że co jakiś czas próbujemy czegoś nowego. Czasami nam coś wyjdzie. Jestem zadowolony ze strzelania w Falloucie 4. Oczywiście są też rzeczy, które nam nie wyszły jak system dialogów. Staraliśmy się zrobić coś bardziej angażującego i tworzącego ciekawsze konwersacje, ale nie wyszło to tak dobrze jak inne aspekty gry. Bierzemy do serca uwagi graczy i mówię to z myśleniem długofalowym.

Oczywiście zapowiedzi wzięcia do serca krytyki to jedno, a efekty - coś innego. Warto więc poczekać na kolejnego RPG-a od Bethesdy (o ile będzie go można nazwa RPG-iem) i sprawdzić, czy tym razem im wyszło.

Źródło: http://www.gamespot.com/videos/todd-howard-talks-modding-at-bethesda-e3-2016/2300-6432858/

Tagi: Bethesda Game Studios e3 2016 Fallout 4 playstation 4