Nowe informacje na temat Dragon Ball Xenoverse 2

Po wypuszczeniu zwiastuna na którym zobaczyć mogliśmy w ruchu , dostaliśmy porcję nowych informacji na temat produkcji Bandai Namco.
Jeśli chodzi o Hub w którym będziemy się poruszać między walkami, to stał się 7 razy większy od tego z . W związku z tym otrzymamy pojazdy do poruszania się po nim, a także będziemy mogli w nim latać. Na początku jednak ta możliwość zostanie zablokowana by gracze nie polecieli za daleko i nie odkryli czegoś, czego nie powinni w danym momencie widzieć. Całość nazwana została Conton City i pozwoli na przebywanie w jednym miejscu 300 graczom, ale nie wszyscy będą widoczni.
W kwestii rozgrywki - doczekamy się pełnoprawnego, lokalnego trybu multiplayer. Minusem dla wielu będzie brak zniszczeń plansz, które zostają w trakcie walki. Zamiast tego, Dimps zwiększyło liczbę cząsteczek, które pojawiają się po uderzeniu w skałę czy ziemię. Łatwiej będzie też budować kombinacje, a postaci dostaną więcej umiejętności, które pozwolą im unikać ataków.




Gra będzie wspierana nową zawartością przez rok, ale nie wiadomo ile dostaniemy jej z Dragon Ball Super, gdyż prace ruszyły zanim wyemitowano pierwszy odcinek anime.