Patryk Jankowski Patryk Jankowski 26.05.2016 09:29
Zobaczcie wywiad z twórcami gry 7 Days to Die
355V

Zobaczcie wywiad z twórcami gry 7 Days to Die

Mało Wam gier o tematyce zombies? Ograliście już większość popularnych tytułów? Sprawdźcie zatem 7 Days To Die (PS4) od twórców ze studia The Fun Pimps na PlayStation 4 i obejrzyjcie wywiad z nimi.

Na naszym kanale w ramach serwisu YouTube możecie obejrzeć wywiad z twórcami gry 7 Days To Die (PS4), która pojawi się na PlayStation 4 już z dniem 1 lipca, o czym informowaliśmy wcześniej.

Jest to kolejna survivalowa produkcja, która została osadzona w postapokaliptycznych realiach świata na skraju przepaści. Tytuł przenosi nas w niedaleką przyszłość, kiedy to w następstwie wojny atomowej świat został ogarnięty przez niebezpiecznego wirusa. Epidemię, która zamienia ludzi w zombie, a gracz wciela się w jednego z ocalałych.

Twórcy potwierdzają, że 7 Days To Die (PS4) nie należy do gier łatwych. Poziom trudności jest wysoki, tym bardziej zwiększa się po zapadnięciu zmroku. Co więcej, eksploracja terenów to jedno, a budowa kryjówek na dużą skalę to drugie. Motyw budowy schronienia został przygotowany kompleksowo - gracz może budować zapory, bramy, pułapki i ma w tym dużą dowolność.

Filmik możecie obejrzeć poniżej, jak wspominaliśmy gra debiutuje w lipcu na PlayStation 4.

 

Źródło: YouTube.

Tagi: 7 days to die playstation 4 premiera gry The Fun Pimps wideo wywiad