Patryk Jankowski Patryk Jankowski 23.05.2016 17:07
Dynamiczny materiał z gry Shadow Warrior 2
586V

Dynamiczny materiał z gry Shadow Warrior 2

W Sieci pojawił się kolejny materiał przedstawiający polską strzelaninę pierwszoosobową od studia Flying Wild Hog. Shadow Warrior 2 (PS4) w niczym nie ustępuje Doom (PS4), oczywiście jeżeli mowa o dynamicznych akcjach.

Redakcja Gamespot zamieściła na swoim kanale YouTube najnowszy materiał z gry Flying Wild Hog na PlayStation 4. Mowa tutaj o rozgrywce z Shadow Warrior 2 (PS4), które w akcji wygląda całkiem przyzwoicie.

Jest to klasyczna strzelanina pierwszoosobowa, która czerpie garściami z kanonu gatunku. Znajdziecie tutaj mnóstwo akcji oraz szaleńczych strzelanin z dodatkiem walki bronią białą. Polacy tworzą naprawdę wybuchową i efektowną produkcję, która na tle konkurencji wcale nie będzie musiała się niczego wstydzić.

Premiera gry Shadow Warrior 2 (PS4) nie została jeszcze ostatecznie potwierdzona, ale jeżeli wstrzelą się w dobry okres i nie będą się silić na walkę z topowymi markami, to tytuł może znaleźć grono odbiorców. Gra wyraźnie jest kierowana do fanów strzelanin z dobrą kampanią dla pojedynczego gracza, których coraz mniej  (jakościowych) na rynku ostatnimi czasy.

Poniżej wspomniany filmik przedstawiający rozrywkę. Sami oceńcie, czy kontrpropozycja dla gry chociażby idSoftware.

Źródło: YouTube.

Tagi: Flying Wild Hog gambitious playstation 4 Shadow Warrior 2 wideo