Daniel Stroński Daniel Stroński 29.04.2016 12:44
Call of Duty: Modern Warfare Remastered z trybem sieciowym i 10 mapami - mamy nowy przeciek
1206V

Call of Duty: Modern Warfare Remastered z trybem sieciowym i 10 mapami - mamy nowy przeciek

Kolejny dzień, kolejny wyciek na temat odświeżonego Modern Warfare, które ma być dołączone do tegorocznego Call of Duty: Infinite Warfare (PS4). Wygląda na to, że możemy być spokojni o multiplayer.

W tę środę do Internetu trafiło zdjęcie sugerujące, że do nowej odsłony Call of Duty zostanie dołączona odświeżona wersja Call of Duty 4: Modern Warfare (PS3). Deweloper niczego nie potwierdził, ale polecił przygotować się na nowe informacje.

Patrząc na Uncharted: Kolekcja Nathana Drake'a (PS4), gdzie zabrakło trybów sieciowych, gracze zaczęli spekulować, iż dostaniemy wyłącznie kampanię fabularną czwartego CoD-a. Do Sieci trafiła dziś grafika, która mówi o obecnym wieloosobowym trybie sieciowym z dziesięcioma mapami:

Kanadyjski dolar jest nieco droższy niż amerykański, więc mówimy tu o standardowej cenie premierowej.

Podpis na dole mówi o "tylko" dziesięciu mapach multi, co jest dość dziwną formą promowania swojej gry. Nie należy brać powyższej grafiki za pewnik, lecz wygląda bardzo wiarygodnie. Według niej remaster Call of Duty: Modern Warfare dostaniemy jedynie w specjalnym wydaniu Infinite Warfare, co mogłoby oznaczać, że gra będzie też dostępna osobno w PS Store.

Ufając powyższej informacji, premiera planowana jest na 4 listopada tego roku.

Źródło: http://charlieintel.com/2016/04/29/clear-call-duty-infinite-warfare-poster-leaked/

Tagi: Activision call of duty 4: modern warfare Infinity Ward playstation 4